Büşra Kalafat Kimdir?

Büşra Kalafat

Profesyonel iş hayatına Marka Yönetimi ve Medya İlişkileri alanında halkla ilişkiler odaklı iletişim faaliyetleri sürdürerek başlayan Büşra Kalafat, dijital oluşumların iletişim sektörünü yeniden yapılandırması ile çalışmalarını geleneksel mecralardan dijital mecralara taşımıştır. Sektöründe söz sahibi firmaların kurumsal kimliklerinin sosyal medyadaki temsilleri için rotalar belirlemiş, projeler üretmiştir. Kalafat, profesyonel iş yaşantısını “kendi işini kurma fikri” ile bir adım daha öteye taşımayı hedefleyerek dijital pazarlama ve iletişim hizmeti veren Limon Ağacı’nı Eylül 2013’te hayata geçirmiştir.

Dijital mecraların kişi ve kurumlarca daha etkin bir şekilde kullanılması, markaların internetten yeni müşteri bulması ve dijitalleşmesi adına dijital pazarlama ve iletişim danışmanlığı vermeye devam etmektedir. Kalafat, Marmara Üniversite İletişim Fakültesi mezunudur ve İstanbul doğumludur.

David Ogilvy Diyor ki;

Araştırmalar, dramatik bir görselle

başlayan reklamların, diğerlerine oranla

izleyiciyi daha iyi yakaladığını gösteriyor.

Eğer bir yangın söndürücü

reklamı yapacaksanız,

yangınla başlayın.

– David Ogilvy

Büşra Kalafat Ne Yapar?

Hayatın büyük bir hızla değiştiği bu dönemde, karar verme yetkisi artık tüketicilerde. Sizin ve markanızın vaatlerini dinleyip dinlemeyeceklerine onlar karar veriyor. İnsanlara zorla kendinizi dinletemezsiniz; fakat sizi kimlerin dinleme olasılığının daha fazla olduğunu hesaplayabilir, sonra da ürün ve hizmetlerinizle ilgilenmelerini sağlayacak can alıcı noktaları kullanarak doğru bir strateji yaratabilirsiniz.

Bugün, markanızın ve itibarınızın internetten istediğiniz geri dönüşleri almasının sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayım. İnternetin günümüzün zorlu rekabet şartlarında markanıza nasıl üstünlük sağlayacağını, iletişim ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanızda size nasıl yardım edeceğini artık herzamankinden daha fazla merak edip öğrenmek istiyorsunuz. Şimdi benimle iletişime geçin, markanız için neler yapabileceğimizi konuşalım.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital pazarlama; tv, radyo, dergi gibi geleneksel medya araçlarının aksine, markanızı ve yaptığınız işi desteklemek, tanıtmak amacıyla internet, sosyal ağlar, mobil uygulamalar ve diğer interaktif platformlar aracılığıyla ticari çalışmalarınızı sürdürmenizi sağlıyor.

Dijital Reklam Danışmanlığı

Dijital Reklam, alternatif bütçelendirmelere uygun seçenekler sunma, doğru hedef kitleye ulaşmanıza yardımcı olma, markanızı tanıtma, potansiyel müşterilerinize ulaşma ve mevcut müşterilerinizi elde tutmanıza olanak sağlar. Dijital Reklam Danışmanlığının ana hedefinde, müşterilerinizin zihninde markanıza en uygun yeri belirleme ve markanızın potansiyel kazancını artırmak vardır.

Dijital Markalaşma

İnsanların kendi aralarında neler konuştuğunu sizler belirleyemezsiniz. Ancak onları sürekli ve düzenli bir biçimde bilgilendirerek ürün veya hizmetleriniz hakkında bilgi verebilir markanız hakkındaki algıları yönetebilirsiniz. İşte dijital markalaşmada bunu gerektirir.

ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN?

Markanızı dijitalleştirmek için yardım alın!

İletişime Geç!