Hakkımda

Büşra Kalafat

Profesyonel iş hayatına Marka Yönetimi ve Medya İlişkileri alanında halkla ilişkiler odaklı iletişim faaliyetleri sürdürerek başlayan Büşra Kalafat, dijital oluşumların iletişim sektörünü yeniden yapılandırması ile çalışmalarını geleneksel mecralardan online mecralara taşımıştır. Sektöründe söz sahibi firmaların kurumsal kimliklerinin sosyal medyadaki temsilleri için rotalar belirlemiş, projeler üretmiştir. Kalafat, profesyonel iş yaşantısını “kendi işini kurma fikri” ile bir adım daha öteye taşımayı hedefleyerek yeni nesil iletişim danışmanlığı hizmeti veren Limon Ağacı’nı Eylül 2013’te hayata geçirmiştir.

Online mecraların kişi ve kurumlarca daha etkin bir şekilde kullanılması adına dijital iletişim danışmanlığı vermeye devam etmektedir. Kalafat, Marmara Üniversite İletişim Fakültesi mezunudur ve İstanbul doğumludur.

Ücretsiz Dijital Kılavuzları İndirin!

Dijital İletişim Planı

İnternette markanızı tanıtın! Mevcut ve potansiyel müşterilerinizle iletişim kurun! Dijital İletişim Planı ile aranızdaki bu iletişimi paraya dönüştürün!

başlık ekle

İnsanlara zorla kendinizi dinletemezsiniz; fakat sizi dinleme olasılığı yüksek olan kitlenin kimler olduğunu tespit ederek, internet ortamında ürün veya hizmetlerinizle ilgilenmelerini sağlayabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

başlık ekle

İnternetin size sunmuş olduğu imkanları ürün veya hizmetlerinizi pazarlamak, marka iletişiminizi yönetmek ve itibarınızı korumak için kullanın.

başlık ekle

Dijital oluşumların yaratmış olduğu bu dinamik ortam, markaların müşterilerini tanıyabilme ve onlarla yakınlaşabilmeleri için müthiş bir fırsat sağlıyor. Markanızın etkinliklerini dijital ortamlara taşıyarak mevcut ve potansiyel müşterilerinizle vakit geçirin.

Tesimonials

Good Things You Have Heard About Uss

Here’s what our Amazing Clients have to say till now.
0 +

Happy Clients

0 +

Clients Globally

0 k

Users Aquired

0 +

Awards Won

Teams

Meet Our Teams

Whatever your aim for you future, we have the perfect program to get you there.
Simrun Tuladhar
Product Manager
Stephan Carlos
Client Service
Richard Collins
Client Service
Our Clients

Client That We Have Worked With.

We have worked with these beautiful client to create awesome product.

Let’s work together on your next project. 🎈

Call to action (CTA) is a marketing term for any device designed to prompt an immediate response or encourage an immediate sale.